Hakkımızda

dezenfekteilaclamaankara.com

Dezenfekte İlaçlama Ankara İnsanlara zarar verebilecek haşere, kemirgen ve diğer istilacı türleri ekolojik ve profesyonel yöntemlerle kontrol altına almayı hedeflemektedir.

Haşare ilaçlama, ''sırtına bir pompa atanın'' yapacağı bir iş değildir. Böcek ilaçlama yapan firmada çalışacak tüm elemanların, öncelikle T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından verilen ilgili eğitimlere katılıp işe başlamalıdırlar. Bununla birlikte Dezenfekte İlaçlama Ankara çalışanları, temel kimya, biyoloji, sağlık ve iş güvenliğine eğitimi de alan tamamı deneyimli ve proaktif çalışanlardır.

Kaliteli hizmetlerimiz, müşteri memnuniyeti ilkemiz, güleryüzlü personelimizle 7/24 Ankara' da Haşere İlaçlama ve Dezenfeksiyon alanında yanınızdayız.

site ilaçlama
Dezenfeksiyon hizmetlerimiz

Dezenfeksiyon hizmetlerimiz için T.C. Sağlık Bakanlığı onaylı, geniş spektrumlu etkiye sahip dezenfektanlar kullanılmaktadır. Uygulama aşamasında ULV cihazı ile su bazlı bu dezenfektan ürünler mikron boyutunda çok küçük parçalara ayrılarak ortama aeresol olarak verilmekte bu sayede ürünün her bir zerresi havada uzun süre asılı kalarak hem uygulama yapılan alanın tamamına ulaşmakta hem de etkileşim süresi arttırılarak ortam tamamen gözle görünmeyen mikroorganizmalardan arındırılmaktadır.

dezenfekteilaclamaankara
SİVRİSİNEK İLAÇLAMA

sinek ilaçlama, istanbul sivrisinek ilaçlamaBu uygulamada, ilaçlama yapılan yerde uzun süre kalarak etki gösteren insektisitler boş (içinde insan ve hayvan olmayan) kapalı alanlara püskürtülür. Bu tür insektisit uygulaması daha çok sıtma taşınmasının önlenmesi amacıyla uygulanır. Sivrisineklerin üreme alanlarına etkisi yoktur. Kalıcı insektisit uygulaması, hem ortamdaki sivrisinekleri öldürerek hem de ölmeyenlerin ömürlerini kısaltarak etkili olur.

Hedef alan : Sivrisinek ilaçlaması yapılırken insanlar ve evcil hayvanlar bulunmamak kaydıyla kapalı alanlardaki tüm duvarlar, tavanlar, oturma ve yatak odaları, hayvan barınakları hedef alanlardır. İlaçlama yapılırken çamur vb. malzemeyle kaplı gözenekli duvarlar, yağlı boyalar ve alkali temizleme ürünleri gibi faktörlerin kalıcı etkiyi azaltabileceği unutulmamalıdır.
Uygulama yöntemi : Sivrisinek ilaçlamasında sıklıkla elle kullanılan basınçlı püskürtme cihazları kullanılır. Genelde suda dağılabilir toz ve emülsiyon konsantre fomülasyonlu insektisitler tercih edilmelidir.
Uygulama sıklığı : Sivrisinek ilaçlama periyodu, insektisitin kalıcı etki süresine, uygulama dozuna, uygulama yüzeyinin özelliğine, sivrisineğin biyolojik aktivitesine, sıtma taşınma mevsimine ve iklim koşullarına göre değişir. Kalıcı insektisit uygulaması, sıtma taşınma mevsiminde hemen önce yapılmalıdır. Fakat yüzeylerin yıkanması, badana yapılması, islenmesi vb. durumlarda uygulama tekrarlanabilir.
Önlemler : Sivrisinek ilaçlaması yapan işçilerin, halkın ve evcil hayvanların uygulama sırasında kaza sonucu veya ilaçlara uzun süre temas etmeleri ile oluşabilecek zehirlenmelere karşı gerekli tedbirler mutlaka alınmalıdır.

bina ilaçlama
Kapalı Alan İçi/dışı Sıvı Ürün Uygulamaları

Tüm kapalı alanların içini; Yürüyen, Uçan (Uçkun), Sokan, Isıran, Ara-sıra Gelen ve Bazen Görülen haşerelerin yok edilmesi ve savunma kalkanı oluşturmak için Sağlık Bakanlığı tarafından izin verilen insan sağlığını tehdit etmeyen iç mekanlarda kullanılan WHO onaylı ilaçlarla sıvı ürün uygulaması ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Fare ilaçlama
Hamamböceği ilaçlama

Hamamböceği türleri evde, işyerinde, restoranlarda, cafelerde, yaşadığımız apartmanlarda kısacası tüm çevremizde karşılaştığımız ve mücadesi en zor olan ve uzun zaman periyotları türleridir. Profesyonel Böcek hamamböceği türleri ile mücadelede, WHO(Dünya Sağlık Örgütü) ISO( Uluslararası Standardizasyon Örgütü)' nün öngördüğü yöntem ve metotları kullanarak bu türleri kontrol altına alıp veya tamamen görünmesini önlüyoruz.

Ankara Hamamböceği İlaçlama; Ankara Böcek İlaçlama; Böcek İlaçlama Ankara

Hamamböceği problemi yaşıyorsanız mutlaka bizimle iletişime geçiniz. Dezenfekte ilaçlama Ankara Profesyonel  seçkin ekip güler yüzlü hizmet veren ekip çalışanları. Dezenfekte Ankara İlaçlama 

fare ilaçlama
Kontrol İstasyonları ve Tuzaklar

Tüm kapalı alanlardaki kemirgenlerin yok edilmesi ve yok edilenlerin dışındaki kemirgenlerin işletme/ev çevresini ziyaretlerinin sonlandırılması için kemirgen ünitelerinin kurulması hizmetini vermekteyiz. Bu yem ünitelerini düzenli aralıklarla kontrol etmekteyiz.

işyeri ilaçlama
Fare İlaçlama

Ankara' da ki fare türlerini ve bunlarla mücadele yöntemlerini iyi bilen tamamı eğitimli ve profesyonel personelimizle, sizleri en kısa sürede fare istilası probleminden kurtarıyoruz. Fare için, Ankara' da muhakkak bizimle www.dezenfekteilaçlamaankara.com iletişime geçiniz.

+90 553 461 66 89

kene-bahcelerde-ilaclama-002
Kene İlaçlama

Ankara ve Orta Anadolu' da çok miktarda kene türü bulunmaktadır. Bahçelerimizde karşılabileceğimiz bu kene türleri birçok, ölüme neden olabilecek virüslere de vektörlük etmededirler.

Dezenfekte İlaçlama Ankara olarak bu kene türleri ile mücadeleyi efektif ve sonuca yönelik bir şekilde, tamamı eğitimli uzman personelimizle icra etmekteyiz.

Kene İlaçlama Ankara; Ankara Kenen İlaçlama

+90 553 461 66 89

Dezenfeksiyon ve Haşere ilaçlama, kene ilaçlama, güve ilaçlama, fare ilaçlama, sivrisinek ilaçlama, hamamböceği ilaçlama,

Garantili İlaçlama