dezenfekteilaclamaankara
Dezenfeksiyon hizmetlerimiz

Dezenfeksiyon hizmetlerimiz için T.C. Sağlık Bakanlığı onaylı, geniş spektrumlu etkiye sahip dezenfektanlar kullanılmaktadır. Uygulama aşamasında ULV cihazı ile su bazlı bu dezenfektan ürünler mikron boyutunda çok küçük parçalara ayrılarak ortama aeresol olarak verilmekte bu sayede ürünün her bir zerresi havada uzun süre asılı kalarak hem uygulama yapılan alanın tamamına ulaşmakta hem de etkileşim süresi arttırılarak ortam tamamen gözle görünmeyen mikroorganizmalardan arındırılmaktadır.

Dezenfekte İlaçlama Ankara Telefon: +90 553 461 66 89

Hizmetlerimiz
kapalı alan ilaçlama
Kapalı Alan İçi/dışı Sıvı Ürün Uygulamaları

Tüm kapalı alanların içini; Yürüyen, Uçan (Uçkun), Sokan, Isıran, Ara-sıra Gelen ve Bazen Görülen haşerelerin yok edilmesi ve savunma kalkanı oluşturmak için Sağlık Bakanlığı tarafından izin verilen insan sağlığını tehdit etmeyen iç mekanlarda kullanılan WHO onaylı ilaçlarla sıvı ürün uygulaması ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Dezenfekte İlaçlama Ankara Telefon: +90 553 461 66 89

Dezenfeksiyon ve İlaçlama Hizmeti

Toplumun ve onu oluşturan bireylerin sağlığı önemlidir.

İnsan yoğunluğuna bağlı olarak sağlık riskinin yüksek olduğu şantiyeler, AVM’ler, site ve iş kuleleri gibi ortamlarda son teknoloji ürünler ile çalışanların ve müşterilerin hijyen güvenliğini sağlamak gerekir. Dünyamızın karşı karşıya kaldığı korona virüs salgını gibi sağlığı tehdit eden koşullarda dezenfeksiyon işlemi ve ilaçlama hizmeti Dezenfekte İlaçlama Ankara bünyesindeki kriz yönetiminde uzman, güncel ve periyodik eğitimlerden geçmiş personel tarafından yapılır


Dezenfekte İlaçlama Ankara Salgın Mücadelesinde Neler Yapar?

Dünyamızın karşı karşıya kaldığı korona virüs salgını gibi sağlığı tehdit eden koşullarda dezenfeksiyon işlemi ve ilaçlama hizmeti Dezenfekte İlaçlama Ankara bünyesindeki kriz yönetiminde uzman, güncel ve periyodik eğitimlerden geçmiş personel tarafından yapılır.

Hizmet Verilen Alanlar:

  • Kurum ve kuruluşlar için dezenfeksiyon işlemi yapar.
  • Şantiyelerde, AVM’lerde, ofislerde, sitelerde hijyen sağlar.
  • Siteler
  • Fabrikalar
  • Gıda Tesisleri
  • Organize Sanayii Bölgeleri
  • Şantiyeler
  • Süpermarketler
dezenfekteilaclamaankara
dezenfekteilaclamaankara
dış mekan ilaçlama
Kapalı Alan Dışı -Sıvı Ürün Uygulamaları

Tüm kapalı alanların çevresinin 1,5 metre genişliğinde; Yürüyen, Uçan, Sokan, Isıran, Arasıra Gelen ve Bazen Görüle haşerelerin yok edilmesi ve savunma kalkanı oluşturulması için Sağlık Bakanlığı tarafından izin verilen insan sağlığını tehdit etmeyen dış mekan ürünleriyle sıvı ürün uygulamaları yapmaktayız.

Tüm kapalı alanların çevresinin 3 metre genişliğinde; Yürüyen, Uçan, Sokan, Isıran, Arasıra Gelen ve Bazen Görüle haşerelerin yok edilmesi ve savunma kalkanı oluşturulması için Sağlık Bakanlığı tarafından izin verilen insan sağlığını tehdit etmeyen dış mekan ürünleriyle toz ürün uygulamaları yapmaktayız.

Dezenfekte İlaçlama Ankara Telefon: +90 553 461 66 89

Jel Ürün Uygulamaları

(Jel ilaçlama)

Hamamböceği, karınca vs. gibi yürüyen haşerelerin kontrolü ve bunların evinize ve işletmenize verdiği zararları engellemek amacıyla jel ürün uygulamaları da işletmemiz tarafından yapılmaktadır. Aşırı fazla popülasyonun kontrolü için teknik yaklaşımlarla işletmenizi ve evinizi koruma çemberine almaktayız.

Dezenfekte İlaçlama Ankara Telefon: +90 553 461 66 89


Dezenfeksiyon ve İlaçlama Hizmeti

Dezenfeksiyon ve ortam temizliği, özellikle yakın zamanda yaşamakta olduğumuz salgının tüm dünya çapında etkili olmasıyla birlikte önemini bir kez daha gösterdi diyebiliriz. İçerisinde bulunduğumuz ve yaşadığımız ortamlar, ziyaret ettiğimiz mekanlar, hatta kimi zaman yürüdüğümüz yollar bile artık steril olmak durumunda. Ülkenin sağlığı ve hijyeni artık sadece iyi bir görüntünün değil, salgın hastalıkların önlenmesi açısından da önemli bir görev halini almış durumda. Zira bilimsel adı Covid-19 olarak geçen korona virüsü, özellikle belli yaş grupları için ve kronik hastalıkları bulunan kişiler için ciddi bir risk oluşturmakta.
 

Yakın zamanda korona virüsü sebebiyle dezenfeksiyon işlemlerine olan talebin artmasıyla birlikte oteller, restoranlar, marketler, süpermarketler, bankalar, hatta zaman zaman evler de sterilizasyon işlemine daha sık tabi tutulmaya başlanan yerler halini aldı. Ancak yapılan işlemlerin güvenilirliği, insan sağlığına uygun olup olmadığı, dahası, korona virüsü karşısında ne kadar etkili olduğu gibi soruların cevabının doğru bir şekilde alınması, işlemi yaptıracağınız firmayı belirlemek için önemli unsurlar olarak kabul edilmelidir.
 

Tüm bu yaşananlara dair elini taşın altına koyan ve sorumluluk alan bir temizlik firması olarak,  çalışmalara var gücümüzle devam ettiğini söylemek isteriz. Korona virüsü öncesinde de çeşitli dezenfeksiyon çalışmaları yapan kurumumuz, bahsi geçen Dezenfekte ilaçlama Ankara konusunda ciddi bir tecrübe sahibidir ve mekanların sterilize edilmesi ile ilgili işlemler, işte bu kurumsal ciddiyetle yapılmaktadır.

 
dezenfekte dezenfeksiyon

Dezenfekteilaçlamaankara olarak

Firmamız Dezenfekteilaçlamaankara için virüsleri ve mikropları temizleme konusundaki başarısı kanıtlanmış olan, bakanlık onaylı yöntemleri ve ilaçları kullanmaktadır. İlaçların ve temizleyici malzemelerin içerisine konduğu, dezenfeksiyon işleminin en önemli parçasını oluşturan cihazlar ise kiralama usulü alınmamıştır ve bizzat kendi cihazlarımızdır.
 

Siz de bulunduğunuz ortamın içerisinde korona virüsü tehlikesinden arınmış bir yaşam istiyorsanız, firmamızın Dezenfekte ilaçlama Ankara bir telefon kadar uzağınızda.

dezenfekte ilaçlama
dezenfekte dezenfeksiyon
AVM DEZENFEKTE

Gelişmiş ULV cihazlarımızla sisleme yöntemi ile dezenfekte işini yapmaktayız.

dezenfekte ilaçlama
FABRİKA DEZENFEKTE

Yılların tecrübesi ile konusunda uzman ekibimizle en iyi hizmeti verdiğimizden kuşkunuz olmasın

dezenfekte dezenfeksiyon
APARTMAN DEZENFEKTE FİRMASI

Dezenfektan olarak insan sağlığı ve çevre dostu kimyasal kullanılmaktadır.

dezenfekte dezenfeksiyon
DEPO DEZENFEKTE

Depo dezenfekte işleriniz için firmamızdan gönül rahatlığı ile hizmet alabilirsiniz.

Dezenfeksiyon ve İlaçlama Hizmeti Ankara
Dezenfekte işleriniz için firmamızdan gönül rahatlığı ile hizmet alabilirsiniz.
dezenfekte dezenfeksiyon
DEPO DEZENFEKTE

Dezenfekte İlaçlama Ankara

dezenfekte dezenfeksiyon
APARTMAN DEZENFEKTE

Dezenfekte İlaçlama Ankara

dezenfekte dezenfeksiyon
SPOR SALONU DEZENFEKTE

Dezenfekte İlaçlama Ankara

dezenfekte dezenfeksiyon
FABRİKA DEZENFEKTE

Dezenfekte İlaçlama Ankara